TVNET arī kļuvis nelasāms

Arī TVNET nomainījis dizainu un kļuvis tāds pats kā apollo - nelasāms. Kas visiem kaiš, ka jāsataisa lapas izkārtojumi, kur visi bloki pamīšus, kārtības nekādas un grūti atpazīt, ka parādījies kas jauns...

TVNET iepriekš lasīju, jo tā pirmo lapu bija viegli uztvert. Šobrīd viņiem gan tematiskie bloki lapas apakšā ir sakārtotāki nekā apollo, bet tās milzu bildes pat uz milzīga ekrāna neļauj pārredzēt vairākus tematus reizē.

Neko darīt, atliek lasīt http://www.citadiena.lv/ - viņiem gan lapa arī nav nekas spīdošs (lai gan neko sliktu arī nevar teikt), toties raksti interesanti un bez lieka spama. Starp citu, pie viņiem var parakstīties uz bezmaksas pirmo žurnāla numuru, kurš iznākšot februārī.

Comments (3) -

Mans ziņu portālu ideāls pagaidām ir un paliek bbc.co.uk, bet nu nemaz tik traģiski tvnet jau arī neizskatās.

Problēma nav tas, ka smuki/nesmuki izskatās. Lielā problēma ir tā, ka grūti uztvert to informāciju. Un man, piemēram, ir svarīgi, lai uzmetot aci, 10sec laikā var novērtēt, ko tālāk lasīt. Šajos portālos 10sec paiet, kamēr saproti, kur ir reklāmas, kur nav; pēc tam vēl 10sec, lai saprastu, kurā vietā ir virsraksti.

Īstenībā jāatzīst, ka pirmais iespaids bija krietni sliktāks par to, kā īstenībā ir. Ir tā lapa tīri lietojama, tāpat krietni ērtāk pārskatāma par citām. Vienīgā pretenzija - ar Opera Mini dikti tālu ir galvenās satura kolonnas.

Comments are closed