Virtuālais DVD disks iekš Windows 7

Windows 7 gan piedāvā iebūvētu programmiņu, kas ļauj ierakstīt .iso failu saturu diskā, taču nenodrošina veidu, lai tos varētu atvērt kā virtuālos diskus. Šiem mērķiem kopš sen seniem laikiem tika izmantots Daemon Tools, taču uz Windows 7 pēdējās bezmaksas versijas nestrādā (bezgalīgs instalē-pārstartējas process). Strādājot veca 3.17 versija, bet to neesmu pārbaudījis.

Izmēģināju tādu lietu kā MagicDisc. Instalējas ātri, strādā ok. Galvenā problēma - nav iespēja (vismaz neatradu) .iso failu automātiski atvērt ar dubultklikšķi.

Galu galā paliku pie Virtual CloneDrive. Arī bezmaksas, arī neliels izmērā un strādā korekti (uz Windows 7 x64 Enterprise).

Comments (6) -

Win7 Beta un kaut kāds pēdējais DēmonTūlis aizgāja bez problēmām.
Laiciņu iepriekš gan bija bezgalīgais instalēšanas cikls.

Win7 Beta bija minēts pie Daemon Tools apraksta. Taču uz Win7 RC negāja. Varbūt man nepaveicās. Jāatzīst gan, ka uz Win7 RTM nemēģināju, paļāvos uz tekstiem internetā, ka neejot.

Windows 7 RC pedejais Daemon Tools Lite gan 32-bitu, gan 64-bitu OS man gaja normali. Vins joprojam izmet ara "Known Compatibility Issues" dialogu, bet reali to nav, un viss strada. Pasa saita ir rakstits, ka vins saprot Windows 7.

Man šis netika tālāk par SPTD draivera instalēšanu. Tad nu laikam dikti atkarīgs no pārējās datora konfigurācijas.

Ja pareizi atceros, tad tur ar to driveri bija problēmas, bet Eduardam taisnība uz WIN7 RC (7100) demon tools jaunos var palaist, strādā bez problēmām.

Laikam es iztiku ar SPTD notīrīšanu un atsevišķu tikai drivera instalu pēc tam pašu DT, šis posts apsreiž problēmu, reg manipulacijas arī palīdzot.
forum.daemon-tools.cc/.../index2.html

Killercompany
Killercompany

kam to dēmonu vajag.
rekomendēju ultraiso.

Comments are closed