nVidia draiveru instalācijas problēmas

Vakar centos uz tīras Windows 7 instalācijas uzlikt jaunākos nVidia displeja draiverus. Diemžēl process vilkās bezgalīgi un vienmēr beigās paziņoja “The system has not been modified. To install this program at a later time, run the installation again.”. Tas pats bija ar draiveriem, kas nāca līdzi kartei.

Internetā šādu problēmas aprakstu ir daudz, taču vienīgais strādājošais risinājums bija minēts kādā spāņu blogā. Problēma slēpās PhysX draiveru instalācijā – kad displeja draiveru instalācija palaida PhysX setup failu, tas kaut kā pamanījās nokārties. Risinājums – turēt vaļā Task Manager un, tiklīdz tiek palaists PhysX instalācija, to nokaut. Displeja draiveru instalāciju tas neietekmēs un tā noritēs veiksmīgi. PhysX instalāciju pēc tam var palaist ar roku atsevišķi.

Comments (3) -

tīri asprātīgi
[offtopic]
bet man liekas ka procesa nokaušanai pēc labās prakses, vajadzētu tomēr apturēt visu instalāciju, ož pēc draiveru taisītāju kļūdas ..
Vai arī kāda prakse ir šajā jautājumā?
[/offtopic]

Vajadzētu gan, bet labi vien, ka tā nenotiek. Dīvainākais jau tas, ka tā PhysX instalācija pati par sevi normāli uzlikās...

Hehehe

Varēji paprasīt būtu sev laiku ietaupijis, man tas pats stāsts bija tikai kautkā intuīcija pašam noveda līdz physx instalācijas terminēšanas.

Comments are closed