LĢIA kartes uz OziExplorer - 2017. gada februāra versija

Sazin, varbūt beidzot saņemšos atkal regulārāk kaut ko ierakstīt, bet līdz tam brīdim minimālā programma - tā kā Dropbox Public linki vairs nestrādā, tad Lgia2Ozi vairs nebija iespējams lejupielādēt.

Jaunākās versijas (pēdējais labojums pirms apmēram 2 mēnešiem, bet joprojām strādājošs) lejupielāde: https://www.dropbox.com/s/fu0xb52bz8vgolv/Lgia2Ozi.zip?dl=0 

Comments (3) -

Paldies, cerams strādās.

Lieliski! Liels paldies!!!

Liels paldies par brīnišķīgo programmu! Joprojām strādā.

Vienīgā problēma (vai precīzāk sakot problēmu virkne), ar kuru saskāros, ir saistīta ar karšu .png formātu. Diemžēl OziExplorer Android diez ko labi neņem pretī to formātu un no kartes ir redzama tikai neliela josla. Uz datora atveras normāli, bet tas nav pārsteidzoši, jo arī paši OziExplorer izstrādātāji saka, ka jebkurš cits formāts izņemot pēdējo ozf4 nestrādās pareizi uz OziExplorer Android (gan arī uz OziExplorerCE).
Taču diemžēl viņu piedāvātais tūlis Img2ozf arī nestrādā kā nākas un mēģinot konvertēt šīs kartes, vienkārši nokarās. Mēģināšu vēl saprast kāpēc, varbūt uz cita datora konvertēsies, bet pagaidām vienīgais variants dabūt LĢIA kartes ejošas uz Android ir konvertēt tās ar Map Merge. Taču nevis līmēt kopā, bet laist pa vienai cauri. Taču arī tas nav labs variants, jo šis variants nedaudz sapiš vizuālo izskatu kartei.

Comments are closed